AMERICAN CREW™ DETOX SHAMPOO giliai valantis šampūnas

AMERICAN CREW™ DETOX SHAMPOO giliai valantis šampūnas

19,00 

AMERICAN CREW™ produktų linija skirta tik vyrams, kuri metams bėgant tapo lyderiaujančiu prekiniu ženklu tarp vyrų kirpimo stiliaus meistrų ir barzdaskučių. Ši produktų šeima gali pasiūlyti pilną asortimentą produktų, skirtų vyrų plaukų ir kūno priežiūrai: šampūnai, kūno prausikliai, skutimo ir barzdos priežiūros produktai, bei, be jokios abejonės, plaukų formavimo produktai.

Liko 1

Aprašymas

AMERICAN CREW™ DETOX SHAMPOO – suformuluotas su “Manicouagan Clay” (mineralais turtingu moliu, kuris užpildo galvos odą geležimi, kalciu, natriu, kaliu ir cinku) ir šveičiamaisiais kokoso lukšto karoliukais. Giliai valantis šampūnas, kuris pašalina perteklinį susikaupimą švelniai nušveisdamas ir detoksikuodamas galvos odą. Be silikonų, veganiška formulė turi unikalų pagrindinių maistinių medžiagų turinčio manicouagan molio ir šveičiamųjų kokoso lukšto karoliukų derinį.  (250 ml)

 

Privalumai:

  • Geriausiai tinka visų tipų plaukams.
  • Įkvėptas mūsų energijos suteikiančio, natūraliai sertifikuoto American Crew™ citrusinių mėtų firminiu aromatu.
  • Manicouagan Clay – derlius nuimtas šiaurinėje Kanados dalyje, Manicouagan ežere, kuris susiformavo iš prieš 214 milijonų metų senumo meteorito smūgio, kurio unikali mineralų sudėtis yra geležis, kalcis, natris, kalis ir cinkas, taip pat kvarco dalelės.
  • Kokoso lukšto karoliukai – masažuojant produktą, kokoso lukšto karoliukai suaktyvina galvos odos mikrocirkuliaciją.

 

Naudokite:

  • Kruopščiai sudrėkinkite plaukus. Nedidelį kiekį įmasažuokite į plaukus ir galvos odą. Kruopščiai išskalauti. Nerekomenduojama naudoti kasdien.

Papildoma informacija

Kiekis

250ml

Lytis

Vyrams

Plaukų tipas

Visų tipų plaukams

Prekės ženklas

American Crew™